Firmapidu

Posted on by

Igapäevaselt koos töötades õpime üksteist küll tundma, kuid kõik me käitume kontoris pisut teisiti, kui me teeme seda vabal ajal. Meeskonnaüritused ei pea olema ainult aastalõpupidu, suvepäevad ja firma jõulupidu (Need peod on muutunud juba iseenesest mõistetavaks). Selleks, et tiimivaim oleks kõrge võib vahepeal korraldada ka niisama üks firmapidu.

Soovitused eduka firmapeo korraldamiseks:

✔️ Sõitke kontorist kaugemale, et töötajatel ei tekiks kiusatust ööseks koju ning hommikul tagasi sõita. Valma Seikluspargis on mugavaid ööbimiskohti rohkem kui sajale inimesele.

✔️ Pange paika lahinguplaan. Mõelge kas soovite firmapeo käigus lisaks pidutsemisele veel millegagi tegeleda. Enne pidutsema hakkamist võib näiteks korraldada ajurünnakuid, teambuildingut, gruppitööd jms.

✔️ Pange paika tiimiürituse ajakava nii, et tööalased ajurünnakud, seltskonnamängud ja üldine

✔️ Tekitage olukordi, kus töötajad õpiksid üksteist paremini tundma.

Valma seikluspargis on olemas kõik vajalik, et korraldada meeldejääv firmapidu. Pakume toitlustust, meelelahutust ja majutust ning seda väga laias valikus. Oleme valmis vastu võtma nii väiksemaid kui suuremaid meeskondi. (Valma Seikluspargis on kokku 150 ööbimiskohta). Kui soovite oma meeskonnaürituse korraldada meie seikluspargis, siis võtke meiega julgelt ühendust ning üheskoos korraldame teile meeldejääva ja tulemusliku sündmuse.