Suvepäevad

Posted on by

SUVEPÄEVADE KORRALDAMINE

Esimese sammuna tuleks uurida, et kas teie soovitud kuupäevad suvepäevade pidamiseks on vabad. Selleks, et teile suvepäevade pidamiseks esmane pakkumine koostada, vajame: Ettevõtte/asutuse nimi, suvepäevadel osalejate arv, kas suvepäevad on peredega/lastega ning kui vanad need lapsed on, lühidalt suvepäevade info (kas ainult suvepäevad, seminar, koolitus vms). Vastame teie päringule samal või sellele järgneval päeval. Kuupäevade broneerimiseks esitame esimese osamakse arve summaga 1000.- + km. mida suvepäevade üritusest loobumisel ei tagastata. Järgneb dialoog suvepäevade detailse ettevalmistuse osas, mille käigus edastame tellimislehe koos kokkulepitud toodete ja teenustega ning eelarvega. Lõpliku tellimuse ja eelarve kinnitame vähemalt 2 nädalat enne suvepäevade toimumist. Maksetingimused: 50% eelarvest enne suvepäevade ürituse toimumist, millest on maha arvestatud esimene osamakse ning 50% 7 päeva jooksul pärast suvepäevade ürituse toimumist (juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti).


✔️ MAJUTUS

Suvehooajal on Valma Seikluspargis majutuskohti max 150 le. Peahoone kahel korrusel on majutuskohti kokku 70, kämpingumajakestes 50 ning privaatsetes mugavusmajakestes 30. Majutus sisaldab voodipesu.

✔️ TOITLUSTUS

Suvepäevade üritusteks pakume rootsi laua stiilis rikkalikku BBQ buffee toitlustust. Kuna Valma küla puhul on tegemist kalurikülaga siis igal võimalikul juhul pakume kohalike kalurite poolt suitsutatud Võrtsjärve kala.


MIKS KORRALDADA SUVINE SUVEPÄEVADE ÜRITUS VALMA SEIKLUSPARGIS?

MEIE EELISED:

✔️ Mõistlikud hinnad.

✔️ Väga lai teenuste ja toodete valik.

✔️ Suurepärane asukoht keset Eestit, Võrtsjärve kaldal.

✔️ Kiire reageerimine päringutele, kiired pakkumised.

✔️ Selge eristumine teistest turismikeskustest toodete poolest

✔️ Personaalne lähenemine korraldusel, iga suvepäevade üritus on unikaalne.

1. Meile mahub ööbima kuni 150 inimest. Oleme orienteeritud Eesti keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele kus optimaalseim keskmine osalejate arv on 60 – 120. Vabade aegade olemasolul pakume võimalusi ka suurematele ja väiksematele seltskondadele.

2. Me asume Eesti keskel. Nii väikeses riigis nagu Eesti on tihti ettevõtted hargnenud kontorite ja esindustega eri Eesti linnadesse. Et kokkusaamisele oleks kõigil enam vähem sama pikk teekond siis on parim lahendus tulla kokku KESKELE.

3. Me asume suurima Eesti oma järve –Võrtsjärve kaldal. Enamik inimesi eelistab veeta oma vaba aeg veekogu ääres. Mida suurem veekogu seda parem. Kesk-Eestisse meri ei ulatu- küll aga ulatub meil silmapiirist kaugemale Võrtsjärve vastaskallas.

4. Meil on kõik vajalik olemas toredateks suvepäevadeks. Mida iganes ka pähe ei tule, sportlik aktiviteet õhus, maal ja vees, tohutult atraktsioone, mänge, ruume, tegevusi, vaateid, võimalusi… Midagi ei ole vaja kuskilt juurde tellida.

5. Meil saab kolm ühes. Koolitused, seminarid konverentsid ühendades lõbusa suvepäevade peoüritusega ühendades kõik see aktiivse puhkusega. Kõik ühes kohas ja korraga.

6. Meil on fantastiline koos peredega. Kõik on korraldatud nii, et tegevusi on alates nendest kes juba kõnnivad kuni nendeni kes veel ei kõnni.

7. Me aitame Sul korraldada meeldejäävad suvepäevad. Sul on küll idee korraldaa firmale suvepäevad, aga ei tea täpselt mis moodi, keda kutsuda esinema, päeva ja õhtut juhtima, mida teha, et kõigil osalejatel oleks tore. Me jagame Sinuga oma kogemusi, pakume variante, leiame just Sulle sobivaid lahendusi ja aitame kõigel kulgeda.

8. Meil on kogemusi. Vahel me teame kliendi vajadusi ja soove tihti paremini, kui klient ise. Oma tooteid ja teenuseid ning nende kvaliteeti oleme lihvinud viimased 12 aastat järjepidevalt. Sina lõikad kasu meie kogemustest ja me jagame neid Sulle tasuta.

SUVEPÄEVADE AJAKAVA NÄIDIS

14.00 – saabumine, majutumine, lipu heiskamine, avakõned
14.30 – lõunasöök värskelt ahjust võetud Võrtsjärve suitsukalaga
15.00 – aktiivsed valitud tegevused gruppidena vaheldumisi: Võistlused turniirivõistluste staadionil „Valma Olümpia“ kuhu kuuluvad Shooting Arena, Golf Arena, Game Out Arena, Sumo Arena, Discolf Arena, Basketball Arena, FootPool Arena, Football Arena, Handball Arena, Seikluspargi ronimisatraktsioonid, laskumisliinid. Lisaks veel kiiged, pallimängud, ujumine jne. Gruppide tegevus vahetub.
19.00 – rikkalik õhtusöök rootsi lauas
20.00 – suur saun, bassein, tünnisaun, muusika laval
21.00 – Olümpiamängude autasustamine, meelelahutuslikud tegevused õhtujuhi eestvedamisel,.
22.00 – hilisõhtune külmlaud, saun, muusika, tants, chill
23.00 – 02.00 Ööklubi, baar, piljard
9.00 – Hommikusöök, puhkamine, vaba aja tegevused, ujumine ….
11.00 – check out


Suvepäevad Lõuna-Eestis

Selleks, et korraldada meeldejäävaid suvepäevi Lõuna-Eestis, tuleb suvepäevade programm läbimõeldult välja töötada ning valida suvepäevade pidamiseks ideaalne koht. Kuna oled juba meie veebilehele sattunud, siis suvepäevade pidamiseks Lõuna-Eestis oled leidnud ideaalse koha!

KLIENDID JA KOOSTÖÖPARTNERID RÄÄGIVAD MEIST:

See koht on kõige ägedam! Miks?
*Esimene asi – rahvas pole laiali. Kõik atraktsioonid on „hõikekaugusel“ja seltskond ei valgu laiali.
*väga lahedad ja lõbusad atraktsioonid. Ja mis kõige toredam – lisaks saab tellida KÕIKE, mis fantaasia pähe toob ja on legaalne ning ei kahjusta ennast, naabreid ega loodust
*Toidu gramme pole loetud. Kõigile jagub ja väga maitsev on. Ei pea eraldi mingeid kalkulatsioone tegema kui palju kes sööb ja mida. Valik on piisav, et kõik „talumatud“ ei jää ka nälga
*Operatiivne probleemide lahendus – kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab
Milana Neemlaid, Haridus ja Noorteamet


Enne etendust paluti lõunalauda. Istun lastega sööma. Lapsed pugivad mõnuga. Mina ka, sest toit oli lihtsalt väga hea. 

Kui asjalikku juttu me ajasime!  Üks pisike preili usutles  mind:

 “Kas Teie mängisite KÄTTEMAKSUKONTORIS Marioni isa? Ma vaatasin seda saadet juba siis kui ma väike olin! 7. aastane.”

“Jah, mina. Kui vana Sa siis nüüd oled? ” küsisin.

“Ma olen juba kaheksa aastane!”

Nüüd oli juttu kauemaks. Kuulasin tarku lapsi ja mõtlesin Valma lastelaagri korraldaja hingele. Mis sunnib teda oma laagris lastele regulaarselt profesionaalset TEATRIT pakkuma?

Teie

Heino Seljamaa.


Holm Bank AS 2020 aasta ettevõtte suvepäevad sai veedetud just Valma Seikluspargis. Tänaseks julgen siiralt väita, et sellest üritusest räägitakse veel tänase päevani ning me ei kahetse oma valikus.

Eelkõige sellepärast, et tegevusi jätkus seal nii suurtele kui väikestele. Samuti on sealne meeskond väga abivalmis ja vastutulelik arvestamaks kliendi soovidega. Neile on oluline klientide rahulolu ning meelde jäävus veel pikaks ajaks. Sai ronitud seikluspargis, mängitud korvpalli, supeldud, saunatatud ja neid tegevusi oleks jätkunud veel mitmeks päevaks. Söögid olid samuti väga maitsvad.

Silvia Priske, Holm Bank


Mõtteid Taibukate Teaduskooli suvistest teaduslaagritest.

Kui küsida teaduskooli õpilastelt, kus me teeme suvise teaduslaagri siis juba viiendat aastat järjest,  on vastuseks olnud alati Valma  Seikluspark.

Nii õpilased kui ka õpetajad on väga rahul suurepäraste suvepäevade võimaluste eest, mida Seikluspark pakub.

Lapsed nimetavad ennast Valma fännideks!

Täname südamest Valma Seikluspargi juhatajat ja kogu personali suurepäraste võimaluste eest ja loodame, et meie koostöö jätkub ka järgmisel aastal!

Teaduskooli õpetajate ja õpilaste nimel tänades

Lilian Tambek, Taibukate Teaduskooli tegevjuht


HELISTA MEILE

SAADA PÄRING

Broneeri kohe!

Nimi (vajalik)

Email (vajalik)

Teema

Teade