SUVEPÄEVAD

Posted on by

SUVEPÄEVADE AJAKAVA NÄIDIS

14.00 – saabumine, majutumine, lipu heiskamine, suvepäevade avakõned
14.30 – lõunasöök värskelt ahjust võetud Võrtsjärve suitsukalaga, tutvumine kohalike oludega, infominutid …
15.00 – aktiivsed valitud suvepäevade tegevused gruppidena vahedumisi: Võistlused turniirivõistluste staadionil „Valma Olümpia“ kuhu kuuluvad Shooting Arena, Golf Arena, Game Out Arena, Sumo Arena, Discolf Arena, Basketball Arena, FootPool Arena, Football Arena, Handball Arena, Seikluspargi ronimisatraktsioonid, laskumisliinid. Lisaks veel kiigud, pallimängud, ujumine jne. Gruppide suvepäevade tegevus vahetub.
19.00 – rikkalik õhtusöök rootsi lauas
20.00 – suur saun, bassein, tünnisaun, väliujula, muusika laval
21.00 – Olümpiamängude autasustamine, meelelahutuslikud tegevused õhtujuhi eestvedamisel,.
22.00 – hilisõhtune külmlaud, saun, muusika, tants, chill
23.00 – 02.00 Ööklubi, baar, piljard

9.00 – Hommikusöök, puhkamine, vaba aja tegevused, tervisesport, ujumine ….
11.00 – chekc out

SUVEPÄEVADE KORRALDAMINE.

Esimese asjana tuleks küsida meilt soovikohaste kuupäevade saadavust suvepäevade korraldamiseks Lõuna-Eestis. Esmase pakkumise saamiseks vajame: Ettevõtte/asutuse nimi, suvepäevadel osalejate arv, info kas suvepäevad on peredega/lastega ning suhtarvud laste vanustega, lühidalt suvepäevade info (kas ainult suvepäevad, seminar, koolitus vms). Reageerime igale päringule kas samal või sellele järgneval päeval. Kuupäevade broneerimiseks esitame esimese osamakse arve sümboolse summaga 1000.- + km, mida suvepäevade üritusest loobumisel ei tagastata. Järgneb tihe dialoog suvepäevade detailse ettevalmistuse osas mille käigus täidame tellimuslehe koos soovikohaste ja kokkulepitud toodete ja teenustega ning vastava eelarvega. Lõpliku tellimuse koos eelarvega kinnitame vähemalt 2 nädalat enne suvepäevade toimumist. Maksetingimused: 50 % eelarvest enne suvepäevade toimumist, millest on maha arvestatud esimene osamakse ning 50% 7 päeva jooksul pärast suvepäevade toimumist (juhul, kui ei ole kokku lepitud teisiti).

MIKS KORRALDADA SU VEPÄEVAD JUST VALMA SEIKLUSPARGIS?

Meile mahub ööbima kuni 150 inimest. Oleme orienteeritud Eesti keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele kus opimaalseim keskmine osalejate arv on 60 – 120. Vabade aegade olemasolul pakume suvepäevade pidamiseks võimalusi ka suurematele ja väiksematele selstkondadele.
Me asume Eesti keskel. Nii väikses riigis nagu Eesti on tihti ettevõtted hargnenud kontorite ja esindustega eri Eesti linnadesse. Et kokkusaamisele oleks kõigil enamvähem samapikk teekond siis on parim lahendus tulla kokku KESKELE.
Me asume suurima Eesti oma järve –Võrtsjärve kaldal. Enamik inimesi eelistab veeta oma vaba aeg veekogu ääres. Mida suurem veekogu seda parem. Kesk-Eestisse meri ei ulatu- küll aga ulatub meil silmapiirist kaugemale Võrtsjärve vastaskallas.
Meil on kõik vajalik olemas. Mida iganes ka pähe ei tule, sportlik aKtiviteet õhus, maal ja vees, tohutult atraktsioone, mänge, ruume, tegevusi, vaateid, võimalusi… Midagi ei ole vaja kuskilt juurde tellida.
Meil saab kolm ühes. Koolitused, seminarid konverentsid ühendades lõbusa suvepäevade peoüritusega ühendades kõik see aktiivse puhkusega. Kõik ühes kohas ja korraga.
Meil on fantastiline ka koos peredega. Laiem teenusevalik lastele on vist vaid Disnyland is. Kõik on korraldatud nii, et tegevusi on alates nendest kes juba kõnnivad kuni nendeni kes veel kõnnivad.
Me aitame Sind ürituse korraldamisel meie juures, Lõuna-Eestis. Sul on küll idee korraldada firmale suvepäevad, aga ei tea täpselt mis moodi, keda kutsuda esinema, päeva ja õhtut juhtima, mida teha, et kõigil osalejatel oleks tore. Me jagame Sinuga oma kogemusi, pakume variante, leiame just sulle sobivaid lahendusi suvepäevade pidamiseks ja aitame kõigel kulgeda.
Meil on kogemusi. Vahel me teame kliendi vajadusi ja soove rohkem, kui klient ise. Oma tooteid ja teenuseid ning nende kvaliteeti oleme lihvinud viimased 12 aastat järjepidevalt. Sina lõikad kasu meie kogemustest, sest me jagame neid Sulle tasuta.
MEIE EELISED

Väga lai teenuste ja toodete valik.
Selge eristumine teistest turismikeskustest toodete poolest
Personaalne lähenemine korraldusel, iga üritus on unikaalne.
Suurepärane asukoht Lõuna-Eestis, Võrtsjärve kaldal.
Mõistlikud hinnad.
Kiire reageerimine päringutele, kiired pakkumised.
MAJUTUS

Suvehooajal on Valma Seikluspargis majutuskohti max 150 le. Peahoone kahel korrusel on majutuskohti kokku 70, kämpingmajakestes 50 ning privaatsetes mugavusmajakestes 30.

TOITLUSTUS

Suvepäevadeks pakume rootsi laua stiilis rikkalikku BBQ buffee toitlustust lõuna- õhtu- ja hommikusöögi näol. Kuna Valma küla puhul on tegemist kalurikülaga siis igal võimalikul juhul pakume kohalike kalurite poolt suitsutatud Võrtsjärve kala.

Kõik vajalik suvepäevade õnnestumiseks on kohapeal olemas:
• lai valik aktiivseid tegevusi
• esitlustehnikaga seminarisaalid.
• BBQ-l põhinev toitlustus rootsi lauas
• suur saunakompleks
• innovaatiliste lahendustega seikluspargi takistusrajad
• kõrgeid trosslaskumisi (kogupikkusega üle 2km)
• ronimisseinad
• Turniirivõistluste staadion “VALMA OLÜMPIA”
• erinevad purjeretked Võrtsjärvel
• 150 kohaline lavaga katusealune terrass
• täismõõtmetes korvpalliplats
• erinevad kiigud + kiiking
• Segway sõidud
• võimsa heli- ja valgustehnikaga ööklubid, baar.
• lisaks lastele palju põnevat turnimist ja tegevusi
.päeva- ja õhtujuhid, lastejuhid, artistid, bändid ….

Küsi personaalset pakkumist suvepäevade pidamiseks. info telefonil 50 36 906

Küsi personaalset pakkumist. info telefonil 50 36 906