Seminariruumid

Posted on by

Tihti võib juhtuda, et igapäevaselt kontoris tööd tehes saavad kõik ülesanded küll tehtud, kuid pole aega mõelda suurele pildile ning asjadele, mis meeskonda edasi arendaksid.

Selleks, et oleks aega ka igapäeva kohustustest kaugemale mõelda oleks hea korraldada üks seminar või muu taoline meeskonnaüritus. Selleks sobivad ideaalselt seminariruumid Valma Seikluspargis. Seal saate end igapäevastest tööasjadest korraks välja lülitada ning tegeleda ajurünnaku ja tuleviku vaatamisega.

Meie seminariruumid on suured ja avarad ning mõeldud 50st inimesest kuni 200 inimeseni. Võite endale kokku panna ka seminaripaketi, kus lisaks seminariruumide rendile, mis sisaldavad modernset video ja helitehnikat, pakume teile ka toitlustust ning meelelahutust.

Meie kompleksis on olemas saunad, piljard, peosaalid, väliujula ning palju muud. Seminariruumide rentimine algab 175 eurost päeva kohta. Kui teil tekkis huvi meie seminariruumide vastu, siis võtke meiega julgelt ühendust ning koostame teile personaalse pakkumise.